SAP Çözümlerimiz ConcentIT olarak, şirketlere çözüm odaklı, hedefe yönelik SAP çözümleri üretiyoruz. Tüm bu süreçleri müşterilerimiz için yönetiyor ve ihtiyaçlara göre geliştiriyoruz. En temel hedefimiz, çözüm ortaklarımızın SAP uyarlamalarını en doğru biçimde gerçekleştirmelerini ve SAP uygulamalarını en etkin biçimde kullanmalarını sağlamak. Alanında uzman danışmanlarımızın iş yetkinlikleri sayesinde 30’a yakın ülkede, firmalar için SAP çözümleri geliştiriyor, uyarlıyor ve yönetiyoruz.

Finansal Muhasebe (FI)

SAP’ın en önemli modüllerinden biri olan FI (Financial Accounting) modulü, şirketinizin tüm finansal işlemlerini etkin ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayarak size şu avantajları sunar.

daha fazla oku
Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi (FSCM)

Şirketinizin nakit akışını ve tedariğini yönetmek için kullanılan FSCM (Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi) modülü ile finansal risklerinizi de daha etkin bir biçimde yönetebilirsiniz.

daha fazla oku
Yönetim Muhasebesi ve Kontrol (CO)

SAP’nin ana modüllerinden biri olan CO (Controlling) modülünde maliyet muhasebesi sayesinde kâr-zarar durumunuzu maliyetler üzerinden görebilir, maliyetleri raporlandırabilir ve bu raporlar üzerinden kontrol edebilirsiniz.

daha fazla oku
Malzeme Yönetimi (MM)

SAP’ın en temel modüllerinden biri olan MM (Malzeme Yönetimi), şirketlere malzeme, envanter ve depo yönetimi yetenekleri sağlayan bir modüldür.

daha fazla oku
Satış ve Dağıtım (SD)

SAP SD (Satış ve Dağıtım), bir ürünün satılması, sevkiyatı ve faturalandırılması için gereken iş süreçlerini içeren SAP ERP’nin önemli modüllerindendir. Bu modül, özellikle MM ve PP modülleri ile sıkı bir şekilde entegre edilmiştir.

daha fazla oku
SAP ABAP

ABAP modülü, işletmelerin verimliliğini artırırken aynı zamanda güçlü ve esnek bir altyapı sunarak geliştirme süreçlerini optimize eder. Bu sayede işletmeler, SAP’nin sağladığı yüksek kaliteli teknoloji ile daha rekabetçi hale gelir.

daha fazla oku
Genişletilmiş Depo Yönetimi (EWM)

SAP EWM (Genişletilmiş Depo Yönetimi), üçüncü taraf entegrasyonu olmadan depo prosedürlerini otomatikleştiren ve aynı zamanda sisteme entegre eden bir SAP modülüdür.

daha fazla oku
Karlılık Analizi (CO-PA)

CO modülünün bir alt modülü olan COPA (Kârlılık Analizi) modülü şirketinizin kârlılık analizini yapan önemkş bir SAP modülüdür.

daha fazla oku