Finansal Muhasebe (FI)

SAP’ın en önemli modüllerinden biri olan FI (Financial Accounting) modulü, şirketinizin tüm finansal işlemlerini etkin ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayarak size şu avantajları sunar:

1 – Verilerinizi gerçek zamanlı kaydedin: SAP FI modülü ile şirketinize ilişkin tüm finansal verileri ve bunlarla ilişkili belgeleri gerçek zamanlı şekilde kayıt altına alabilirsiniz.

2 – Verilerinize sürekli erişim sağlayın: Gerçek zamanlı bir şekilde kaydedilen tüm veri ve belgelerinize SAP arayüzü üzerinden istediğiniz zaman, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
3 – Raporlamanın gücünü kullanın: FI üzerinde tuttuğunuz tüm veri ve kayıtlara ilişkin ihtiyaç duyduğunuz raporlamaları çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.
4 – Tüm süreçlerle entegrasyon gerçekleştirin: SAP tüm modülleri arasında mükemmel bir uyuma sahiptir. Bu sayede, finansal muhasebe modülünüzü MM, SD, CO gibi birçok SAP modülü ile en doğru şekilde entegre edebilirsiniz.

Alanında uzman danışmanlarımızın iş yetkinlikleri sayesinde 30’a yakın ülkede, firmalar için SAP çözümleri geliştiriyor, uyarlıyor ve yönetiyoruz.  

Ana Bileşenleri:

Muhasebe işlemlerini merkezine alan FI modülünün ana bileşenlerini ise şunlardır:

  • Genel Muhasebe
  • Satıcılar Muhasebesi
  • Müşteriler Muhasebesi
  • Duran Varlıklar Muhasebesi 

Sorunuz mu var? Lütfen İletişime geçmekten çekinmeyin.