Malzeme Yönetimi (MM)

SAP’ın en temel modüllerinden biri olan MM (Malzeme Yönetimi), şirketlere malzeme, envanter ve depo yönetimi yetenekleri sağlayan bir modüldür. MM’nin temel amacı, malzemelerin stoklarda her zaman uygun miktarlarda tutulmasını ve organizasyonun tedarik zincirinde eksiklik veya boşluk olmamasını sağlamaktır.

1 – Envanterinizi daha verimli kontrol edin:MM modülü, envanter kontrolünü iyileştirir ve stokların doğru bir şekilde yönetilmesini sağlar.

2 – Stoklarınızın birikmesinin önüne geçin: Bu modül sayesinde stok birikiminizi azaltır hatta ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece işletmenizde gereksiz stoğun önüne geçebilirsiniz.

4 – İşçilik maliyetlerinizi azaltın ve çalışan sayısını optimize edin: SAP MM modülü, işçilik maliyetlerini azaltır ve çalışan sayısını en üst düzeye çıkarır, böylece işletmeler daha verimli bir şekilde çalışabilir.

5 – Üretim döngü sürelerinde önemli düşüşler sağlayın: İşletmenizdeki üretim döngü sürelerini kısaltan MM modülü, bu sayede üretim hızında da artış sağlar.

6 – İstenmeyen ürünleri depolamayın, maliyetlerden tasarruf edin: SAP MM modülü, istenmeyen ürünlerin depolanmasına gerek kalmadan maliyet tasarrufu sağlar, böylece işletmeler daha verimli bir şekilde çalışabilir.

7 – Ürün teslimat sürelerini kısaltın: MM modülünü şirketinize uyarlayarak, ürün teslimat sürelerinizi kısaltabilir, müşteri memnuniyetini üst seviyelere çekebilirsiniz.

8 – Envanter yönetiminizin şeffaflığını iyileştirin: SAP MM modülü, envanter yönetimi şeffaflığını iyileştirir, böylece işletmeler envanterlerini daha iyi yönetebilir.

Alanında uzman danışmanlarımızın iş yetkinlikleri sayesinde 30’a yakın ülkede, firmalar için SAP çözümleri geliştiriyor, uyarlıyor ve yönetiyoruz.  

Sorunuz mu var? Lütfen İletişime Geçmekten Çekinmeyin.